TOZO Gallery

Loxone Novinka! Touch Pure Flex!

loxone novinka touch pure flex

Jedno tlačidlo = Nekonečno možnsotí

Loxone Touch Pure Flex je flexibilný ovládací prvok pre automatizáciu domácností a budov. Celkovo 12 pripravených šablón, 14 dotykových plôch a viac ako 200 ikon čaká na vaše nápady. Definujte požadované funkcie a ovládajte svoju inteligentnú budovu jedným kliknutím. Tu je niekoľko projektov našich inštalačných partnerov, ktoré vás môžu inšpirovať.

 • Individuálne konfigurovateľné

  Funkcie, farba, rozloženie, ikony, popisy… Touch Pure Flex vyrábajú vám na mieru.
 • Elegantné farby


  Čistý, elegantný dizajn: Touch Pure Flex je k dispozícii v bielom a antracitovom prevedení. Elegancia miesto chaosu na stene. Touch Pure Flex združuje všetky ovládacie prvky na jednom mieste a zároveň ponúka neobmedzené funkcie.

 • Maticový LED displej

  Či už ide o aktuálnu teplotu, práve prehrávaný playlist… Integrovaný displej na prvý pohľad zobrazí dôležité informácie. Presný čas jednoducho zobrazíte na maticovom LED displeji. 
 • Odolnosť proti striekajúcej vode

  Touch Pure Flex je určený aj pre vonkajšie použitie vďaka ochrane proti striekajúcej vode (trieda IP 44). Či už v bytovom alebo rodinnom dome, rekreačnom objekte… Realizujte individuálny systém zvončeka na mieru.
   
 • Laserovo vypálené ikony

  Najmodernejšia laserová technológia zaisťuje úplne presné a stále gravírovanie Touch Pure Flexu. Touch Pure Flex pre vás vyrobíme pomocou najmodernejšej laserovej technológie v srdci Európy. Nie ako na bežiacom páse, ale individuálne podľa vašich požiadaviek. 

 • Sklenený povrch

  Ušľachtilý dojem vytvára práve tvrdené sklo. Keramická povrchová úprava dodáva saténový vzhľad.
 
 • Teplota a vlhkosť

  Touch Pure Flexobsahuje čidlo teploty a vlhkosti. Podieľa sa tak na udržovaní optimálnej klímy v miestnosti. Aktuálnu teplotu v miestnosti môžete zobraziť na univerzálnom maticovom LED displeji. Dvomi tlačidlami jednoducho nastavíte požadovanú cieľovú teplotu dotykom.

 • Stavové LED diódy

  Definujte jednotlivé funkcie a nechajte si zobraziť ich stav pomocou 3 integrovaných LED diód.

  Pokiaľ chcete, môžete mať na vašom Touch Pure Flexe samosvietiace ikony. Modravým leskom upúta pozornosť.

   
 • Pre každé využitie

  Touch Pure Flex je k dispozícii vo verzii Air alebo Tree. Možnosti nasadenia sú tak neobmedzené.
loxone novinka touch pure flex
loxone novinka touch pure flex
loxone novinka touch pure flex
loxone novinka touch pure flex
loxone novinka touch pure flex
loxone novinka touch pure flex
loxone novinka touch pure flex
loxone novinka touch pure flex
Spoľahlivá a bezúdržbová prevádzka
Touch Pure Flex je čistokrvný produkt Loxone. Vysoko kvalitný hardvér a dokonale zladený softvér zabezpečujú, že Touch je úplne bezúdržbový a bez problémov zapadá do každej inštalácie Loxone. Rovnako ako ostatné produkty je aj Touch Pure Flex pravidelne bezplatne aktualizovaný.
Flexibilný ovládací prvok
Touch Pure Flex ponúka nespočetné množstvo možností na ovládanie inteligentnej budovy. Či už chcete upraviť teplotu v miestnosti, preskočiť obľúbený playlist alebo realizovať individuálny zvončekový systém v budovách s viacerými bytmi – s Touch Pure Flex nie je nič nemožné.
Vytvoriť svoj vlastný návrh si môžete v online konfigurátore alebo v našom showroome. Rovno sa priradia aj preddefinované funkcie, ktoré sú navrhnuté na základe zvolených ikon.

Všetky režimy v jednom tlačidle

Tento Touch Pure Flex spúšťa rôzne režimy pre celú budovu. Ikona „Training“ zvýši teplotu a spustí hudbu v posilke. Režim „Party Mode“ spustí hudbu z obľúbeného zoznamu skladieb a prepne na farebnú, prelínaciu svetelnú náladu. Tienenie sa tiež spustí nadol a upraví sa vetranie. V tomto prípade je možné upraviť aj teplotu v miestnosti alebo vytiahnuť žalúzie.

 
Pomocník v domácnosti

Vďaka integrácii domácich spotrebičov môžete práčku alebo sušičku spustiť jediným stlačením tlačidla. Ak chcete šetriť energiou, stačí stlačiť ikonu „Standby“ a vybrané spotrebiče sa automaticky odpoja od elektrickej siete. Hudba sa potom ovláda na pravej strane. Tiež môžete pohodlne centrálne ovládať najrôznejšie skupiny osvetlení.

Prístup

Tento Touch Pure Flex ovláda všetky dvere, brány a celý tieniaci systém budovy. Slúži ako centrálny panel, z ktorého je môžete dané technológie pohodlne ovládať. Rovnakú funkciu plní aj bezplatná aplikácia. Využitie oboch závisí len na preferenciách a praktickosti pre daný prípad. Tienenie a brány tiež reagujú na režimy „Spánok“ a „Odchod“.

 
Touch Pure Flex v kancelárii

Táto konfigurácia sa perfektne hodí do kancelárie a podobných priestorov. Stlačením ikony „Presentation“ sa spustí tienenie a plátno, zapne sa projektor a stlmí sa osvetlenie. Ak sa chcete sústrediť na prácu, jediným stlačením na ikonu „Work“ nastavíte osvetlenie na denné svetlo a stlmíte hudbu. Tlačidlom „Relax“ zmeníte osvetlenie na príjemnú tlmenú náladu s pomalou zmenou farieb a spustí sa zoznam skladieb pre Relax, napríklad zo Spotify.


Multimédiá a osvetlenie

V prípade tohto riešenia sa rôzne skupiny osvetlenia ovládajú pomocou priradených ikon (svetlom nad barom, hlavné svetlo a pod.). Stlačením ikony „TV“ spustíte scénu pre domáce kino t. j. tienenie sa spustí, osvetlenie sa stlmí a v televízii sa môže aj nastaviť obľúbená aplikácia.

Individuálne kombinovateľné

Touch Pure Flex môžete využívať samostantne či spoločne s Intercomom alebo klávesnicou NFC Code Touch. Štýlové rámčeky rôznych veľkostí umožňujú, aby sa produkty doslova prelínali. Vytvoria funkčný a zároveň štýlový celok. Realizujte individuálny systém zvončeka pre bytové domy, komerčné objekty a ďalšie budovy.

loxone novinka touch pure flex

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *