Služby
bývanie budúcnosti

Návrh a dodanie osvetlenia

Svetlo je neoddeliteľnou súčasťou bytia a preto výrazne ovplyvňuje kvalitu života. Navrhneme a dodáme ideálne osvetlenie pre akýkoľvek interiér alebo exteriér.

Smart domácnosť

S inteligentnou domácnosťou ušetríte množstvo času aj energie. Klientom ponúkame naše skúsenosti od procesu návrhu až po samotnú inštaláciu systémov. Či už staviate, prerábate, bývate alebo stavbu len plánujete a radi by ste sa vo Vašom domove cítili komfortne a bezpečne, máme pre Vás riešenie.

Audio & video riešenia

Vychutnajte si kvalitnú hudbu a obraz domáceho kina alebo sa zabávajte so svojími obľúbenými streamingovými službami v ktorejkoľvek miestnosti bez obmedzení.

Čo riešime.

Každý náš projekt je unikátny a venujeme mu maximum pozornosti ….

Osvetlenie

smart home

audio & video

Rokov skúseností

Odborných partnerov

Spokojných klientov

Aktívnych projektov

Prečo zvoliť Loxone? +

Loxone je vysoko kvalitný smart systém, poskytuje nadštandard jeho užívateľom za prijateľnú cenu. Viac o tom prečo je Loxone správna voľba sa dočítate v našom magazíne.

Čo v prípade, ak už bývam a chcem svoj domov zmeniť na inteligentný? +

V takomto prípade odporúčame využit technológiu LOXONE AIR, vďaka ktorej môžete mať svoj smart home aj bez zásahov do elektroinštalácie.

Zahrňuje dodanie svietidiel aj montáž? +

Dodanie svietidiel automaticky nezahrňuje aj ich montáž. Je ju však možné zabezpečiť vďaka naším skúseným kolegom, ktorí Vám svietidlá prinesú aj namontujú.

Všeobecné obchodné podmienky +

Na tejto stránke sú k dispozícii na stiahnutie naše všeobecné obchodné podmienky.

Cenník služieb +

Na tejto stránke je k dispozícii na stiahnutie cenník naších služieb.