UncategorizedMaloobchod sa mení, nie sme klasická predajňa

Maloobchod sa mení, nie sme klasická predajňa

TOZO Gallery prináša bývanie budúcnosti. A nie len to! Nie sme klasická predajňa, pracujeme ako štúdio. To znamená, že väščinu našich produktov nedržíme vo veľkých množstvách skladom. U nás si pozriete a otestujete čo je potrebné a následne sa pre Vás objenáva nový kus aj s prípadnými personalizovanými zmenami.

 

Ako teda prebieha spolupráca s TOZO

  • začíname konzultáciou, upresníme čo klient žiada a aké riešenie je pre neho najvhodnejšie 
  • následne sa vypracuje projekt na mieru prípadne, ktorý je s klientom opäť prekonzultovaný 
  • až po odsúhlasení projektu a navrhovaného riešenia sa produkty objednávajú
  • vďaka úzkej spolupŕaci s renomovanými výrabcami, vieme väčšinu produktov upraviť k požiadavkam klienta (ak teda vyžadujete napr. svietidlo s dlhším závesom než sa bežne dodáva, vo cäčšine prípadov je Vám vieme vyhovieť)
  • posledným krokom je dodanie/montáž vybraných produktov 

Do bežnej predajne prídete, zakúpite produkt a odchádzate s myšlienkou kto Vám danú vec zapojí, namontuje, nainštaluje…. U nás máte všetko pod jednou strechou. Či už zvolíte osobnú konzultáciu, telefonickú, architekta alebo nákup cez e-shop, vždy je možné dohodnúť aj montáž a inštaláciu. Je pri tom jedno či sa jedná o osvetlenie, audio systém, kamerový a bezpečnostný systém alebo kompletnú smart automatizáciu.

Tešíme sa na Vás v TOZO Gallery na Pivovarskej 15 v Nitre, alebo kedykoľvekt prostredníctvom e-shopu telefónu, emailu, Facebookovej stránky či Instagramu Tozo a TheLamp.

Tím TOZO

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *