Návrh a dodanie osvetlenia

The Lamp.

Svetlo je neoddeliteľnou súčasťou bytia a výrazne ovplyvňuje kvalitu života. Naši light dizajnéry sa špecializujú na návrh, dodanie a kompletné poradenstvo pri výbere dizajnového osvetlenia. V TOZO zohľadňujeme okrem estetickej stránky aj technické parametre tak, aby sme Vám navrhli a dodali ideálne osvetlenie pre interiér či exteriér. Vďaka našej úzkej spolupráci s mnohými svetovými výrobcami svietidiel sa postaráme o kvalitné a energeticky efektívne osvetlenie vašej domácnosti, kancelárie, alebo komerčného priestoru s prihliadnutím aj na váš rozpočet.

Vieme ako na to a teda či už potrebujete prebudiť energiu na pracovisku, vytvoriť útulnú atmosféru hotelových izieb alebo domova, nasvietiť reštauráciu tak aby sa v nej zákzníci cítili čo najlepšie, sme tu pre Vás. Staráme sa o všetky technické parametre, ktoré človek pri bežnom výbere svietidiel zanedbáva. Svietidlá Vám navrhneme, dodáme, namontujeme a nastavíme aby sme Vám ušetrili starosti.

U nás si však môžete dizajnové svietidlá môžete objednať len tak cez 

e-shop TheLamp.sk

 

V dobe moderných technológii už svetlo nemusí fungovať len ako vypnúť a zapnúť. Výberom vhodného svietidla vieme zaistiť, aby ste mohli intenzitu či farbu kedykoľvek upraviť. Osvetlenie sa tiež môže samo regulovať vďaka pohybovému senzoru, podľa intenzity denného svetla alebo vo vopred nastavený čas. 

Posuňte osvetlenie na vyšší level, inteligentná elektroinštalácia od LOXONE ho ovláda za Vás. Vytvorte si svetelné nálady, ktoré sa budú automaticky prepínať podľa prednastavenia alebo ich prepnete sami podľa aktuálneho pocitu. Vďaka prednastaveniu zmeníte atmosféru v miestnosti z pracovnej na relaxačnú jedným kliknutím. 

Viac sa dozviete v sekcii smart domácnosť.

Dohodnite si konzultáciu osvetlenia s našími light dizajnérmi.