Audio & video riešenia

Aj v pohodlí vašej obývačky si môžete vychutnať koncert obľúbeného interpréta, alebo si užiť kvalitný zvuk domáceho kina.

 

V TOZO Vám vypracujeme návrh audio a video riešenia pre domácnosť, reštauráciu, administratívne či komerčné priestory. Odborne poradíme pri výbere interiérových aj exteriérových reproduktorov, mikrorsystémov, multimediálnych a multiroom systémov a tiež pri výbere vhodného riešenia pre vaše domáce kino. Či už hľadáte nezávisle ozvučenie každej miestnosti v domácnosti, kompaktnejšie riešenie v podobe soundbaru pod TV, alebo plnohodnotné domáce kino, radi vám poradíme pri výbere. Tiež sa postaráme o profesionálnu inštaláciu a nastavenie dodaného riešenia. 

BOSE

Americká značka BOSE je od svojho vzniku v roku 1964 synonymom skvelého zvuku. Kombinácia čistého dizajnu a špičkového zvuku, to ponúka BOSE v podobe domácich kín, reproduktorov, multiroom systémov a soundbarov. Práve soudbary sa stávajú čo raz obľúbenejšími. Nezaberajú veľa miesta a poskytujú vyváženy a prirodzene znejúci zvukový zážitok. Akýkoľvek produkt zvolíte, BOSE je istotou kvality.

Hlboké basy. Hlasný a pohlcujúci zvuk.

 

 

 

 GALLO ACOUSTIC

Gallo acoustic vyrába tie najlepšie kompaktné reproduktorové systémy, ktoré spájajú skutočný hi-fi výkon so súčasným industriálnym dizajnom. Vďaka kombinácii nástenných, voľne stojacich či závesných reproduktorov zaručene dodajú výnimočný, expanzívny zvuk do veľkých aj malých priestorov. 

Séria habitat predstavuje outdoorové reprodkutory, pre kvalitné ozvučenie vonkajších priestorov. Nechajte návrh audio a video riešenia na nás a v spolupráci s Gallo Vám vytvoríme nielen audiovizuálny, ale aj dizajnový zážitok.

 

LOXONE MULTIROOM AUDIOOd hudby na pozadí, ktorá hrá v kuchyni, keď pripravujete večeru, až po konkrétny zoznam skladieb, ktorý ste zostavili tak, aby ste vytvorili ideálnu atmosféru na jednom z vašich letných grilovačiek. Niet divu, že hudba hrá v našich životoch takú dôležitú rolu, že ju vnímame ako základný prvok skutočnej inteligentnej domácnosti. Loxone Music Server je špeciálne navrhnutý pre použitie v inteligentnej domácnosti. Nielenže vám ponúka možnosť prehrávať hudbu z rôznych zdrojov a streamovacích služieb v miestnosti, ale poskytuje vám túto úroveň ovládania a výberu v akejkoľvek miestnosti vášho domu.