Konzultácia

associates & clients

Na začiatku vzájomnej spolupráce je dôležitá konzultácia a špecifikácia Vaších požiadaviek. V TOZO sa venujeme nielen inteligentnej elektroinštalácií ale aj dodávke a montáži svietidiel, audio systémov, video systémov a bezpečnostných systémov.

Pri výbere inteligentnej elektroinštalácie Vám predstavíme celú Loxone automatizáciu. Nemusíte teda vopred vedieť ako systém funguje a čo od neho budete vyžadovať. Všetko Vám predstavíme, vysvetlíme a poradíme. Následnou konzultáciou si upresníme predstavy. Je pre nás dôležité čo najlepšie pochopiť Vaše potreby aby sme im vedeli, čo možno najviac vyhovieť. Konzultáciu vieme uskutočniť aj telefonicky, odporúčame však osobné stretnutie. Lepšie raz vidieť ako stokrát počuť a preto nadáme dopustiť na návštevu showroomu kde si môžete vyskúšať čo všetko vie Loxone ponúknuť.

Pri výbere dodania osvetelnia si s Vami alebo Vaším architektom prekonzultujeme farebnosť, intenzitu a štýl, ktorým sa budeme uberať. Zvážime aj technické parametre svietidiel, prepočítame ich intenzitu na veľkosť priestoru a doladíme k zariadeniu alebo vizualizáciam. Našou snahou je ušetriť Vám čas a vybrať to, čo ulahodí Vášmu oku.

Potrebujete navrhnúť domáce kino? Zvažujete soundbar? Čo tak doplniť subwoofer pre lepší zážitok? Radi by ste ozvučili vonkajšie priestory reštaurácie alebo len vlastnú terasu? Opäť sa k najlepšiemu riešeniu dopracujeme vzájomým rozhovorom a navrhneme Vám ideálnu možnosť.

Ak sa jedná o dodanie a montáž v už existujúcich budovách, prídeme na obhliadku kde si s klientom presne ujasníme čo je cieľom. Nie vždy je možné vízie zákazníka alebo architekta aj technicky uskutočniť. Preto prídeme a prispôsobíme Vám projekt na mieru bez následných komplikácii.

Neviete čo všetko by ste chceli no máte finančný strop? Konzultácie a individuálny prístup nám dáva možnosť poradiť, ktoré varianty sú pre Vás podstatné a ktoré možno eliminovať alebo odložiť.

Či dodávame jednotlivé produkty alebo pracujeme na komplexnom projekte, konzultácia je pre nás mimoriadne dôležitá aby ste v končnom dôsledku boli maximálne spokojní.