NFC karta TOZO Gallery

NFC karta

Prístup ktorý si
obľúbite.

Loxone NFC Card
Objavte novú úroveň pohodlia s našou inovatívnou NFC kartou! S jednoduchým dotykom prináša rýchly prístup a bezpečné interakcie. S NFC kartou získavate viac ako len plastovú kartu – získate kľúč k modernému a efektívnemu životnému štýlu. Zlepšite svoje každodenné skúsenosti s našou technológiou navrhnutou pre vaše pohodlie a slobodu.

Stačí priložiť a je to

Vďaka technológii NFC už nebudete potrebovať viacej kľúče, alebo si pamätať kód pre vstup do vašej domácnosti, kancelárie či chalupy. Kartu len jednoducho priložíte k Loxone klávesnici a systém vás identifikuje.

Bezpečnosť je samozrejmosť

Vzhľadom na implementované bezpečnostné mechanizmy ako sú autentifikácia, šifrovanie a ochrana proti opakovaniu sú NFC karty považované za bezpečné. Ich bezpečnosť však závisí od správnej implementácie a dodržiavania bezpečnostných postupov zo strany používateľov.

Všetko dôležité máte vždy po ruke

Vďaka 100% integrácii prístupového riešenia do konfiguračného softvéru Loxone Config a užívateľskej aplikácie Loxone je možné jednotlivým NFC kartám priradiť individuálne prístupové oprávnenia. Vďaka tomu viete kto, kedy a prečo vstúpil.

Krásne jednoduché

Na to, aby sa vaša karta stala súčasťou vašej domácnosti, je potrebné ju naučiť / zoznámiť s vaším riadiacim systémom. Postup pridania karty prostredníctvom Loxone NFC klávesnice je jednoduchý a veľmi intiutívny. V nasledujúcich niekoľkých krokoch vám postup vysvetlíme, ale pokiaľ by ste si predsa len nevedeli dať rady, môžete na pridanie kariet do systému využiť služby našich technikov. Tí vám karty do systému, za vašej asistencie, pridajú buď prostredníctvom vzdialeného prístupu alebo pri osobnej návšteve.  

Prvý krok

Na pridanie NFC karty do vášho systému je potrebné, aby ste boli pri vašej Loxone NFC klávesnici a mali spustenú Loxone aplikáciu. Veríme, že úvodnú stránku aplikácie spoznávate a často používate. V ľavom hornom rohu kliknite na ikonku špendlíka.

Druhý krok

Po kliknutí na špendlík sa vám z ľavej strany aplikácie otvorilo bočné menu. V tomto menu, skrolovaním dole, nájdite časť Správa užívateľov a kliknite na ňu. Pokiaľ budete vyzvaný na zadanie hesla, použite heslo, ktoré používate na prihlásenie do aplikácie.

Tretí krok

V časti Správa užívateľov vidíte zoznam jednotlivých užívateľov, ktorý sú vo vašom systéme vytvorený. Zvoľte si užívateľa ktorému chcete pridať NFC kartu a kliknite na jeho meno.

Štvrtý krok

V tejto časti opäť zoskrolujte dolu a nájdite zelené tlačidlo so symbolom plus. Kliknite na text "Naučiť NFC Tag". Pokiaľ budete vyzvaný na zadanie hesla, použite heslo ktoré používate na prihlásenie do aplikácie.

Piaty krok

V poslednom kroku je teraz potrebné priložiť vašu novú NFC kartu k Loxone NFC klávesnici, ktorá počas učiaceho režimu bliká na modro. Správne pridanie karty do systému bude potvrdené zeleným bliknutím klávesnice. Teraz si už len kartu v aplikácii pomenujte.

"ENJOY YOUR LIVING"

  • materiál karty: plast
  • rozmer karty: 86 x 54 mm (veľkosť kreditnej karty)
  • napájanie karty: nie je potrebné
  • vzdialenosť čítania/zápisu: 2-5 cm
  • čip: UltraLight
  • typ: MiFare
  • frekvencia: 13,56 MHz
  • technológia tlače: plnofarebná UV tlač